Vis meny

Kontaktinfo

Brødrene Hukkelberg AS
Buktavegen 98
6480 Aukra
NORWAY

Telefon: +47 71 17 18 00
E-post: post@hukkelberg.no

Tormod Hukkelberg

Daglig leder

tormod@hukkelberg.no
+47 92662770

Hildur Hukkelberg

Kontor leder

hildur@hukkelberg.no
+47 71171800

Tore Hukkelberg

Ass. daglig leder

tore@hukkelberg.no
+47 92662772

Øystein Hukkelberg

Utviklingsansvarlig

oystein@hukkelberg.no
+47 92662771

Øyvind S. Hukkelberg

Leder Hukkelberg Boats

oyvind@hukkelberg.no
+47 92601580

Peder Eivind Løvik

Produksjonssjef

peder@hukkelberg.no
+47 46414181

Per Breivik

Produksjonssjef

per@hukkelberg.no
+47 45502230

Odd Kristian Ramfjord

Prosjektleder Olje og Gass

odd.kristian@hukkelberg.no
+47 92667055

Pete Roberts

Design ingeniør / Salg Marineprodukter

pete@hukkelberg.no
+47 46414126

Thomas Brevik

Service og ettermarked leder / Salgsleder Skandinavia - Hukkelberg Boats

thomas@hukkelberg.no
+47 90858122

Øyvind Solem

Salg

oyvind.solem@hukkelberg.no
+47 46416153

Mathias Solem

Salg / Innkjøp

mathias@hukkelberg.no
+47 91314860